„Korczak” na targach edukacyjnych w Spodku

Prawie 80 wystawców prezentowało przez trzy dni swoją ofertę podczas XIX Ogólnopolskich Targów Edukacja 2017, które w ubiegłym tygodniu odbyły się w Spodku w Katowicach. To jedno z największych wydarzeń promujących wyższe uczelnie w Polsce, nie mogło więc zabraknąć także naszej Uczelni.

Studenci, wykładowcy i pracownicy katowickiego Wydziału Nauk Społeczno-Pedagogicznych prezentowali naszą szeroką ofertę edukacyjną, odpowiedzieli na każde pytanie, wyjaśniali, na czym polega studiowanie w profilu praktycznym i dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji.

Targi adresowane są nie tylko do maturzystów, ale także do uczniów ostatnich klas gimnazjów, studentów oraz osób, które studia już mają za sobą, ale teraz chciałyby podnieść lub zmienić kwalifikacje oraz nabyć nowe umiejętności. Swoją ofertę prezentowały nie tylko polskie, ale i zagraniczne uczelnie, a także szkoły językowe, szkoły zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację. Przez trzy dni targów Spodek odwiedziło kilka tysięcy uczniów i studentów z całego województwa.

 

KONTAKT

Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach
 
 ul. Katowicka 27

40-173 Katowice

 32 351 37 31

  32 351 37 31