Studia podyplomowe - Katowice

Jeżeli interesują Cię studia w Katowicach, łączące wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, zapraszamy do Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka! Dzięki nam rozpoczniesz karierę pedagoga, pracownika społecznego, doradcy wyboru kariery czy coacha i bez trudu osiągniesz sukces zawodowy!

Wybór uczelni to jedna z najważniejszych decyzji w życiu – start w kierunku satysfakcjonującej przyszłość. Jeżeli chcesz, by Twoje studia były czymś więcej, niż kilkoma latami przyswajania wiedzy teoretycznej, postaw na uczelnię z aspiracjami, której zależy na wszechstronnym rozwoju studentów. Stawiamy na nowoczesne metody kształcenia oraz program nauczania adekwatny do otaczających nas realiów. Dlatego też, stawiamy na ambitnych wykładowców z pasją oraz zróżnicowaną ofertę edukacyjną, która pozwala każdemu studentowi odkryć pasję do poszerzania wiedzy.

Decydując się na studia na katowickim wydziale Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka, masz szansę wybrać kierunek akademicki, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Proponujemy Ci studia licencjackie (I stopnia), a także magisterskie (II stopnia), jak również studia podyplomowe na kierunkach takich jak:

  • pedagogika,
  • praca socjalna.

Zapewniamy wiele ciekawych i przyszłościowych specjalności, które pozwalają znacznie poszerzyć perspektywy kariery zawodowej i odkryć meandry pedagogiki, czy też pracy społecznej na nowo.

Studentom zapewniamy wiele możliwości studiowania – tradycyjne, odbywające się w trybie niestacjonarnym, a także, jako jedna z pierwszych uczelni w Polsce, innowacyjne Kształcenie na Odległość. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom informatycznym, w większości zajęć na wybranych kierunkach możesz uczestniczyć dzięki platformie e-learningowej, nie tracąc przy tym na jakości realizacji programu nauczania.

Doskonale wiemy, że studia to coś więcej niż zajęcia i egzaminy. Dlatego też, każdemu studentowi zapewniamy indywidualne podejście do jego potrzeb edukacyjnych – w tym coaching i mentoring, pomagający rozwinąć skrzydła. Realizujemy również program stypendialny i uczestniczymy w międzynarodowych wymianach studenckich. U nas poznasz życie akademickie z najlepszej strony!

Studia w naszej Uczelni realizujemy w profilu praktycznym. Dzięki wspieraniu w procesu dydaktycznego platformą e-learningową zapewniamy wysoką jakość kształcenia przy zachowaniu zasady, iż zjazdy dla studentów niestacjonarnych odbywają się wyłącznie w weekendy. Z częścią materiału teoretycznego student może się zapoznać w dowolnym, dogodnym dla siebie czasie poprzez korzystanie z platformy e-learningowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom części studentów – realizujemy także studia w systemie kształcenia na odległość, wówczas liczba zajęć na platformie jest większa niż w przypadku tradycyjnych, niestacjonarnych studiów wspieranych elektronicznymi materiałami dydaktycznymi.

Rozwiń skrzydła i zapewnij sobie dobry start zawodowy, wybierając studia w Wyższej Szkole pedagogicznej im. Janusza Korczaka. My zapewnimy Ci wykształcenie i umiejętności praktyczne, które pozwolą bez trudu osiągnąć sukces. Już teraz wybierz interesujący Cię kierunek i przystąp do rekrutacji!

KONTAKT

Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach
 
 ul. Katowicka 27

40-173 Katowice

 32 351 37 31